strony internetowe  ODOO IMPLEMENTACJe OMNICHANNEL E-COMMERCE ONLINE MARKETING BRANDInG

 

WBST Trading Sp. z o.o.

ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
    00-764 Warszawa
    Poland
Wholesale/Retail

Implemented By

Hadron For Business sp. z o. o. (40 reference(s))

Szkolna 17
    47-224 Kędzierzyn-Koźle
    Poland
+48 77 547 99 27 | +48 601 765 196
info@hadronforbusiness.com

Implementacja Odoo ERP

Odoo development, B2B portal, platforma zakupowa, doradztwo ICT, optymalizacja procesów, hosting, support

WBST Trading o sobie:

Jesteśmy firmą doradczą, która powstała w 2010 roku i od początku uważani jesteśmy za innowatorów w tej branży usług. Na bazie doświadczenia i entuzjazmu zespołu, zbudowanego ze znakomitych specjalistów, którzy pomogli nie tylko przetrwać kryzys gospodarczy przedsiębiorstwom, ale także poprawić ich wyniki finansowe. Poprzez ogromne doświadczenie zdobyte w dużych korporacjach zauważyliśmy, że szukanie oszczędności w przedsiębiorstwach jest sztuką samą w sobie.

Korzystając z naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia  podpowiadamy, jak oszczędzać i szukać optymalizacji procesów i procedur.

Nasz Zespół wyróżnia jakość współpracy z Klientem, zaangażowanie w zrozumienie specyfiki jego biznesu oraz profesjonalizm przy poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu długofalowego zaufania.

Specjalizujemy się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie oszczędności i optymalizacji oraz zwiększania efektywności przedsiębiorstw.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie, wdrożenie i nadzór nad całością realizowanego procesu oszczędnościowo-optymalizacyjnego oraz doradztwo na każdym jego etapie.

W oparciu o profesjonalną analizę przygotowujemy dopasowane do specyfiki potrzeb  i oczekiwań Klienta projekty służące usprawnieniu funkcjonowania przedsiębiorstwa w celu obniżenia kosztów związanych z jego działalnością oraz zwiększenia jego efektywności.

W zależności od wyników audytu przeprowadzonego u Klienta przykładowe rozwiązania mogą przybrać postać projektu dotyczącego przebudowy zakładu produkcyjnego, zakupu nowej linii produkcyjnej, uporządkowania i automatyzacji procesu obsługi zamówień, bądź też stać się elementem bieżącego doradztwa obejmującego wyłącznie niektóre, wybrane przez Klienta, obszary jego działalności.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszego Zespołu uzyskanym w trakcie prowadzonych projektów inwestycyjnych. Dzięki niemu możemy zapewnić naszym Klientom gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań.

Chcesz by Twoja strona była nr 1 w Google, chcesz promować swój biznes?

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach i z pewnością zaproponujemy Ci rozwiązanie