OUR REFERENCES

WE HAVE gained TRUST form CUSTOMERS FROM MANY different BRANCHES AND COUNTRIES

strony internetowe Odoo implementation omnichannel e-Commerce online marketing branding POS

MJ Group Sp. z o.o. IT/Communication
MJ Group jest firmą działającą w branży automatyki od 2006 roku. Marka oferuje najbardziej efektywne i sprawdzone rozwiązania, a także sprawną i kompleksową obsługę w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Podczas współpracy z marką zajęliśmy się bieżącym wsparcie i rozwójem systemu Odoo v8. Zrealizowany projekt obejmował obszary CRM, ofertowania i fakturowania, gospodarki magazynowej oraz modułu produkcyjnego.
Proacta sp. z o.o. sp.k. IT/Communication
Pro Acta to firma dostarczająca najnowsze rozwiązania informatyczne zorientowane na skuteczne zarządzanie informacją biznesową. Pozwala udoskonalić procesy w swojej organizacji i w realny sposób zwiększając tempo jej rozwoju.

Wraz z firmą Pro Acta opracowaliśmy specyfikację wymagań systemu Odoo dwóch firm działających w obszarze produkcji spożywczej. Kolejnym etapem było wdrożenie systemu w obu firmach realizowane przez nasza firmę. Główny nacisk zostal położony na pełne monitorowanie przepływu surowców, półproduktów w procesie produkcyjnym oraz wyrobów gotowych w dystrybucji zapewniając najwyższych poziom standardów jakości.
STX Next sp. z o.o. sp. k. IT/Communication
STXNext is Europe’s largest Python software house.
We provided IT support in development of the Odoo v11 Community Edition platform.

+3 mln people use Odoo system

Contact us and change the quality of work and management in your company.