CZYM JEST ODOO - NAJLEPSZY NA ŚWIECIE OPEN SOURCE crm i ERP

POTĘŻNY. WYJĄTKOWY. SKALOWALNY. PRZYSTĘPNY. ODOO TO ZINTEGROWANY SYSTEM INFORMATYCZNY, PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA. open source CRM i ERP WSPIERANY PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ 10-TYSIĄCAMI MODUŁÓW. ROZWIń SWÓJ BIZNES z odoo!

 
 

Odoo All-in-one open source crm i ERP


Odoo to kompleksowy zestaw aplikacji biznesowych klasy ERP zawierających m.in. sprzedaż, zarządzanie relacjami z klientem CRM, zarządzanie projektami i magazynem, planowanie produkcji, fakturowanie, zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi oraz wiele innych rozwiązań usprawniających prowadzenie biznesu. To jeden rozbudowany system pozwalający uporządkować i kontrolować wszystkie procesy w firmie.

Odoo działa na licencji open source, co zapewnia elastyczność i skalowalność produktu, dlatego dopasowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Odoo jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw - jest proste w obsłudze (intuicyjny interfejs), ma olbrzymi potencjał funkcjonalny i technologiczny (najnowocześniejsze rozwiązania ERP), jest przystępny cenowo, wciąż się rozwija i jest wspierane przez społeczność z całego świata. 


Jest dostępne w modelu SaaS, na serwerze dedykowanym, w "chmurze" lub lokalnie, w edycji darmowej: Community, oraz płatnej: Enterprise. 

Odoo Traceability

15000

aplikacji  i modułów biznesowych

4MLN

użytkowników korzysta z odoo

950

partnerów

100000

Firm na całym świecie korzysta z odoo

ODOO TO WYJĄTKOWA PROPOZYCJA WARTOŚCI!

Odoo to ERP zorientowany na klienta

Wszystko czego potrzebujesz w jednym, zintegrowanym, przystępnym środowisku, zorientowanym na  klienta i przyjaznym dla użytkowników!  

Model Open Source pozwolił Odoo wykorzystać wiedzę szerokiego grona wybitnych  programistów i ekspertów biznesowych, aby zbudować dziesiątki tysięcy aplikacji w ciągu zaledwie kilku lat.  

Rozwiązanie jakiego szukasz jeszcze nie istnieje? - Nie ma problemu! Możemy napisać zupełnie nowy moduł z funkcjami dedykowanymi tylko Twojemu biznesowi!  

Wykorzystaj podstawy najlepszego narzędzia ERP, aby zbudować swój własny przyjazny  system dostosowany do indywidualnych potrzeb i procesów w Twojej firmie!  

Dzięki solidnym podstawom technicznym i technologicznym, możliwości Odoo są wyjątkowe. Każda z aplikacji Odoo to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności dla użytkownika. Innowacje i ulepszenia użyteczności narzędzi w Odoo automatycznie zastosowane są do wszystkich naszych lokalnych, w pełni zintegrowanych aplikacji. Dzięki temu Odoo rozwija się znacznie szybciej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie dostępne obecnie na rynku.   

Odoo blok tekstu i zdjęcia 

Odoo zintegrowane aplikacje biznesowe

Integracja nigdy nie była tak prosta, jedna potrzeba jedna aplikacja

Zintegrowane aplikacje

APLIKACJE, KTÓRE USPRAWNIĄ PRACĘ tWOJEJ FIRMY

Strona Internetowa


kreator www


eCommerce


Blog 


Forum


prezentacje


Live chat


Spotkania

Zarządzanie Sprzedażą


CRM


Sprzedaż


POS


Subskrypcje


Wydarzenia


e-Umowy


VOIP

Automatyzacja Marketingu


eMarketing


e-mailing


Leady


Ankiety

Fakturowanie i Księgowość


Faktury


Księgowość


Wydatki

Zarządzanie Operacyjne


Magazyny


Zakupy


Projekty


Czas pracy


Pomoc


Kalendarz


Raporty BI

Zarządzanie Produkcją


MRP


PLM


Jakość


Sprzęty


naprawa

Kadry i Pracownicy


Pracownicy


Rekrutacja


Urlopy


Obecność


Flota


Oceny


Dyskusje


Notatki

dedykowane Aplikacje na zamówienie


Studio


Integracje


Appstore

Jakie są edycje i wersje Odoo

Odoo dostępne jest w 3 głównych edycjach wspieranych przez producenta: SAAS, Enterprise i odoo.sh oraz wspierana przez społeczność wersja Community, która stanowi trzon i ok 90% całego kodu odoo. System odoo wciąż jest rozwijany i wzbogacany o coraz to większe ulepszenia w aplikacjach. Średnio raz w roku jest nowa wersja odoo pod koniec 2018 będzie gotowa v12. 


Płatna edycja Odoo SAAS


Edycja zarządzana i rozwijana w pełni w chmurze, bezpośrednio przez firmę Odoo. Zawsze ma dodane najnowsze funkcje i automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji w cenie licencji, natomiast brak w niej integracji z programami zewnętrznymi, co ogranicza pełną personalizację narzędzia.

Odoo SAAS to świetna edycja narzędzia dla Małych i Średnich firm, w których standardowe rozwiązania działają najlepiej. Jeśli nie potrzebujesz integracji z innymi systemami zewnętrznymi Odoo SAAS jest dla Ciebie.


Płatna edycja Odoo Enterprise


Jest rozwijana przez społeczność i Odoo ma takie same funkcje jak Odoo SAAS, ale instalowana jest przez partnerów Odoo na dowolnym serwerze. Istnieje tu pełna dowolność co do zmian kodu, pisania nowych modułów, integracji z innymi programami, instalacji modułów zewnętrznych napisanych przez partnerów itp. (pełna personalizacja). Update do nowej wersji realizowany jest w ramach umowy licencyjnej po ok. 3 miesiącach od aktualizacji w Odoo. 

Odoo Enterprise będzie doskonałym narzędziem dla średnich przedsiębiorstw i firm ze specyficznymi potrzebami, które wymagają spersonalizowanych rozwiązań.


Darmowa edycja Odoo Community


Jest instalowana przez partnerów Odoo lub innych programistów na dowolnym serwerze. Wersja jest podstawowa, dostępna dla każdego za darmo i aktualizowana jest na bieżąco, niestety pozbawiona jest wielu modułów funkcjonalnych dostępnych w płatnych edycjach. Istnieje tu natomiast możliwość dowolnej adaptacji narzędzia i zmiany programu zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Odoo Community będzie odpowiednie dla firm, które chcą szybko i tanio wdrożyć dobre oprogramowanie ERP CRM bez kosztów licencyjnych i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności, które są dostępne tylko w wersji Enterprise.

Sprawdź ceny licencji odoo >

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania zniżki!

Sprawdź ceny hostingu >

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania zniżki!

różnice pomiędzy Edycjami  >

Różnice pomiędzy edycjami Community i Enterprise

DLA KOGO JEST ODOO I ILE MOŻE KOSZTOWAĆ WDROŻENIE?

Nadal Pracujemy głównie w MS excel

twój zespół Się Powiększył i nie panujesz nad wszystkim co sie dzieje w firmie, a chcesz mieć całościowy wgląd w wszystkie zorganizowane procesy?

1-50+ użytkowników

Mały zespół i szukamy standardowych rozwiązań

Aplikacje jakich chcemy używać to

Wszystkie oprócz Księgowości i eCommerce

Nasz Budżet jest w okolicach 4-20K PLN

Mamy ograniczony budżet, szukamy dobrego, standardowego rozwiązania dla naszego biznesu

Implementacja Basic

Według naszego doświadczenia możemy wdrożyć nowe rozwiązanie dla Twojej firmy w ciągu 25-125 roboczogodz.

Mamy zbyt wiele różnych systemów

Z biegiem czasu wdrożyliśmy wiele specjalnych systemów, które zintegrowaliśmy lub nigdy to sie nie udało i  mamy skomplikowaną architekturę IT i chcielibyśmy to uprościć

10+ użytkowników

Mamy wielu użytkowników, wiele firm, różne oddziały

Aplikacje jakich chcemy używać to

Wszystkie zintegrowane aplikacje Odoo

Mamy budżet POMIĘDZY 20k-100k PLN

Możemy sobie pozwolić na pełną integrację wszystkich procesów i dostosowanie programu pod nasze potrzeby

Implementacja Standard

Według naszego doświadczenia możemy wdrożyć nowe rozwiązanie dla Twojej firmy w ciągu 12-79 roboczodni 

szukamy dedykowanego systemu

nasza firma ma specyficzne potrzeby, system erp z którego będziemy korzystać musi być dopasowany pod nasze potrzeby i specyficzne dla nas wymagania

10+ użytkowników

Mamy wielu użytkowników, wiele firm, różne oddziały

Aplikacje jakich chcemy używać

Wszystkie zintegrowane aplikacje Odoo i integracje z innymi

Budżet powyżej 100k PLN

Szukamy rozwiązań dedykowanych pod nasze potrzeby, oczekujemy integracji z zewnętrznymi systemami 

Implementacja Advanced

Według naszego doświadczenia wdrożenie nowego  rozwiązanie zajmie nam ponad 80 roboczodni

skontaktuj się z nami w celu darmowej Prezentacji odoo lub wyceny twojego projektu! Uzyskaj bezpłatne demo odoo na 14 dni!


+3 mln osób korzysta z systemu Odoo

Skontaktuj się z nami i spraw, by twoja firma stała się lepsza