zarządzanie projektami

aplikacje odoo do zarządzania projektami


Bezpłatna prezentacja demo

Skutecznie zarządzaj projektami i dbaj o płynny przebieg procesów w firmie

Odoo PM pozwala na wydajne zarządzanie projektami dzięki zintegrowaniu informacji w firmie w czasie rzeczywistym. Aplikacja daje kontrolę nad wszystkimi procesami i pozwala na błyskawicznie reagowanie na zmiany.

Hadron for Business - Odoo zarządzanie projektami
Hadron for Business - Odoo zarządzanie projektami

Elastyczny i designerski interfejs, który pozwala na lepsze planowanie i organizację

PROSTY WIDOK - "przeciągnij i upuść" ułatwia grupowanie zadań na każdym etapie.

HARMONOGRAM - Pozwala na utrzymywanie kontroli nad obłożeniem zespołu i zmiany harmonogramu, aby dotrzymać terminów.

PLAN - Pozwala na śledzenie terminów i postępów w projektach.

ANALIZA - Umożliwia zachowanie kontroli nad obłożeniem pracowników pracą i monitorowanie stanu wykonania poszczególnych zadań.

Planowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb

Odoo jest elastycznym narzędziem pozwalającym na organizowanie i nadzorowanie projektów w firmie zgodnie z bieżącymi procesami. Określanie etapów projektu, jego celi, terminów i zasobów dostępnych do realizacji jeszcze nigdy nie była tak łatwe.

Szereg edytowalnych narzędzi jak wykresy Gantta, terminarze, widoki kanban pozwalają na dopasowanie metod i sposobów zarządzania adekwatnie do potrzeb zespołu i firmy.

Hadron for Business - Odoo zarządzanie projektami
Hadron for Business - Odoo zarządzanie projektami

Dbanie o dobrą komunikację i przepływ informacji w firmie

Odoo PM to nie tylko lepsze planowanie i zarządzanie projektem, ale też efektywna komunikacja wewnątrz zespołu. Zintegrowany komunikator pozwala na rozmowy z członkami zespołu, współdzielenie dokumentów i komentarzy do projektów jak również ich edycję w czasie rzeczywistym. Opracowywanie strategii, planowanie nowych projektów, a może tworzenie raportów z odbytych spotkań - funkcja Odoo etherpad pozwala na symultaniczną pracę nad tymi samymi zadaniami i tworzenie treści przez każdego z użytkowników. Co więcej? Aplikacja umożliwia szybką integrację wszystkich czatów i rozmów wraz ze swoim kontem e-mail. 

Miej projekty pod kontrolą

Odoo PM jest ulubionym narzędziem Project Managerów i zespołów HR. Pozwala na zaplanowanie ram projektów i rzetelne oszacowanie terminów, bazując na wcześniejszych porównywalnych projektach z uwzględnieniem dni wolnych oraz dostępności pracowników. Umożliwia porównanie prognozy projektów z rzeczywistymi terminarzami, zestawieniami ewidencji czasu pracy i wynikami, tak, aby zwiększyć rentowność podejmowanych działań.


Narzędzie Odoo do zarządzania projektami zintegrowane jest z innymi aplikacjami, co pozwala między innymi na szybie przygotowanie faktur w oparciu i czas pracy i materiały, jak również ewidencję czasu pracy, dokładne śledzenie wyników zespołu oraz błyskawiczne zwalczenie potencjalnych problemów.

Hadron for Business - Odoo zarządzanie projektami

W pełni zintegrowane aplikacje odoo

inne zintegrowane aplikacje odoo dające jeszcze większą kontrolę nad zarządzaniem procesami w firmie


CRM


sprzedaż


ecommerce


magazyn


zakupy


spotkania


projekty


kalendarz


rekrutacja


urlopy
wydatki
czas pracy+3 mln osób korzysta z systemu Odoo

Skontaktuj się z nami i spraw, by twoja firma stała się lepsza