strony internetowe  ODOO IMPLEMENTACJe OMNICHANNEL E-COMMERCE ONLINE MARKETING BRANDING

 

Agersol Sp. z o. o. Sp.k.

Ul. Jana III Sobieskiego 102A/U7
    00-764 Warszawa
    Polska
Produkcja

Przygotowane przez

Hadron For Business sp. z o. o. (41 referencje

Szkolna 17
    47-224 Kędzierzyn-Koźle
    Polska
+48 77 547 99 27 | +48 601 765 196
info@hadronforbusiness.com

Kompleksowa implementacja Odoo

hosting, opieka techniczna, doradztwo IT

Agersol Sp. z o. o. o sobie:

Agersol Sp. z o.o. to firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym.

Naszą pasją jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań w branży spożywczej opartych o wysokie standardy, kreowanie nowej jakości wyrobów oraz racjonalizowanie kosztów produkcji.

Naszą misją jest sprostanie nawet najbardziej wymagającemu Klientowi poprzez zaoferowanie mu bezpiecznego i funkcjonalnego, a przede wszystkim innowacyjnego produktu.

ZAPEWNIAMY:

  • Produkcję i sprzedaż dodatków funkcjonalnych do żywności o najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem;
  • Doradztwo technologiczne dla całego procesu produkcji począwszy od pozyskiwania surowców aż po materiały opakowaniowe;
  • Doradztwo w zakresie technicznym/ sprzętowym;
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań na potrzeby Klientów oraz pomoc przy ich wdrażaniu.

Firma Agersol Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem oraz poszukiwaniem optymalnych rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie poprawy jakości produktów spożywczych i procesów technologicznych.

Działalność firmy oparta jest na sprzedaży dodatków do przemysłu spożywczego oraz na produkcji wysoko innowacyjnej osłonki AGERGEL, wykorzystywanej do nadziewania wyrobów mięsnych, takich jak kiełbasy, kabanosy i parówki.

W swojej ofercie posiadamy również wszystkie surowce niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu produkcji (chlorek wapnia, mleczan wapnia). Są to surowce o najwyższej jakości, które zapewniają optymalną wydajność procesu produkcji.

Firma zajmuje się również dystrybucją preparatów do nastrzyku mięsa kulinarnego holenderskiej firmy Vaessen Schoemaker.

Agersol Sp. z o. o. implementacja Odoo

Jako innowacyjna firma produkcyjna w branży mięsnej Agersol stawia na jakość oraz najnowsze technologie. Jakość i najnowsza technologia nie tylko w produkcji swoich wyrobów ale również i w oprogramowaniu, dzięki któremu obsługa procesów biznesowych jest łatwa i przyjemna. Menedżer potrafi sprawdzić z każdego miejsca jaki jest stan danego zamówienia, procesu produkcyjnego itd. W firmie Agersol bardzo ważne są dane trafiające do systemu ponieważ dzięki nim możliwa jest szybka analiza i podjęcie właściwych decyzji biznesowych, dzięki implementacji Odoo wszystkie dane i ich anliza odbywa się w jednym systemie i nie tracimy czasu na importy/eksporty danych i nie potrzebujemy dodatkowych programów BI czy nawet excela. Dzięki Odoo kontrahenci mają swój portal B2B gdzie klienci widzą swoje zamówienia ich obecny stan, faktury itp. Dostawcy mogą zgłaszać swoje oferty na oferty kupna towaru. 

Chcesz by Twoja strona była nr 1 w Google, chcesz promować swój biznes?

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach i z pewnością zaproponujemy Ci rozwiązanie