Senior Python Developer

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Hadron for business Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem zintegrowanych aplikacji biznesowych odoo klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy partnerem firmy odoo w Polsce. Więcej informacji na https://hadronforbusiness.com. Głównymi naszymi klientami są firmy na terenie Polski, Belgii i Skandynawii. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami i rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Python - odoo.

Zadania:
• Analiza wymagań klienta
• Tworzenie koncepcji rozwiązania, pisanie kodu i jego implementacja
• Współpraca z zespołem programistów
• Tworzenie dokumentacji systemowej
• Testowanie gotowego rozwiązania, czy spełnia wymagania klienta
• Analizy błędów w systemie oraz ich naprawa

Oczekujemy od kandydata:
• Doświadczenia z narzędziami do kontroli wersji (git, svn)
• Znajomości języka Python, CSS (SASS, LESS), HTML, JavaScript, PostgreSQL, Linux (debian)
• Umiejętności programowania obiektowego
• Umiejętności krytycznego i logicznego myślenia
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - często dokumentacja i komunikacja z klientem jest w języku angielskim
• Komunikatywności

Mile widziany: Wkład w projekty Open Source

Proponujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie i bonusy od zrealizowanych projektów
• Możliwości rozwoju i ciekawe projekty

• Dostęp do wiedzy - wspieramy Twój rozwój

• Uczestnictwo w kursach / seminariach / konferencjach

• Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej

• Wygodne miejsce pracy w naszym nowym biurze

• Dostosowanie miejsca pracy do indywidualnych potrzeb

• Najnowocześniejszy sprzęt i wyposażenie

• Możliwość wyjazdów zagranicznych

• Darmowa kawa

• Darmowa woda

Rodzaj pracy: Pełny etat