strony internetowe  ODOO IMPLEMENTACJe OMNICHANNEL E-COMMERCE ONLINE MARKETING BRANDING

 

SE-DA Sp. z o.o.

Polna 10
    13-230 Lidzbark
    Polska
sewer.marchlewicz@se-da.pl
Hurt i Detal

Przygotowane przez

Hadron For Business sp. z o. o. (40 referencje

Szkolna 17
    47-224 Kędzierzyn-Koźle
    Polska
+48 77 547 99 27 | +48 601 765 196
info@hadronforbusiness.com
Odoo image and text block

Produkcja i sprzedaż tekstylii

Od roku 1990 wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje okienne. Oferujemy szeroką gamę tkanin dekoracyjnych: od lekkich firan po specjalne trudnozapalne zasłony zaciemniające tzw zasłony blackout używane w obiektach. Szyjemy również tekstylia reklamowe. Nie tylko szyjemy zasłony, lecz również służymy Państwu pomocą przy wyborze tkanin i różnorodnych typów dekoracji. Nasze specjalnie przeszkolone zespoły wykonują pomiary na miejscu w obiekcie. Następnie dekoracje są szyte w naszej szwalni, po czym dokonywany jest montaż zamówionych produktów. Szycie firan na miarę jest dla nas popularnym zajęciem wykonywanym dla hoteli, restauracji, SPA. 

Specjalizujemy się ponadto w szyciu rolet rzymskich, bardzo gustownych i poszukiwanych na rynku. Oferujemy prześcieradła, również szyte na miarę- pościele na kołdry i poduszki oraz kołdry i poduszki produkowane przez firmę SE-DA. Aby prześcieradło równo przylegało do materaca, musi być mocno napięte. Nasze prześcieradła są wykonywane z trwałych materiałów i tym samym mogą być długo użytkowane. 

Proponujemy również różnego rodzaju produkty z konfekcji obrusowej, pościelowej i łazienkowej. Nasze szlafroki, ręczniki, kapcie i dywaniki łazienkowe zadowolą każdego klienta. To sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem we wszystkich obszarach wyposażenia tekstylnego. Jeśli planujecie Państwo pokój wzorcowy do nowego lub do świeżo wyremontowanego obiektu, nasz doradca przyjedzie do Państwa i na miejscu zaprezentuje nasze kolekcje tkanin i doradzi odpowiedni typ dekoracji.

Chcesz by Twoja strona była nr 1 w Google, chcesz promować swój biznes?

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach i z pewnością zaproponujemy Ci rozwiązanie