Project Manager - Wdrożeniowiec - Konsultant oprogramowania klasy ERP odoo

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Hadron for business Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem zintegrowanych aplikacji biznesowych odoo klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy partnerem firmy odoo w Polsce. Więcej informacji na https://hadronforbusiness.com. Głównymi naszymi klientami są firmy na terenie Polski, Belgii i USA.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami i rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Project Manager - Wdrożeniowiec - konsultant oprogramowania odoo.

Od kandydata oczekujemy:

  • Chęci nauki nowych technologii internetowych i systemów zintegrowanego zarządzania
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Logicznego myślenia
  • Komunikatywności
  • Wysokiej umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy B2B z klientami z sektora średnich i dużych firm
  • Determinacja, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Terminowość w realizacji założonych działań i umiejętność ich egzekwowania
  • Zdolność do oceny ryzyka oraz istniejących warunków realizacji nowych funkcjonalności w realizowanych projektach
  • Umiejętność zarządzania projektem w ramach podpisanej umowy (egzekwowanie zapisów i ustalonego w niej budżetu)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na cel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie, Informatyka)
  • Chęć doskonalenia i nauki

Mile widziane:

  • Znajomość systemu odoo lub innych ERP CRM, eCommerce
  • Certyfikaty: Prince2, PMP, CAPM lub IPMA, Agile lub chęć ich nabycia
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemów informatycznych (preferowane wdrożenia systemów klasy CRM/ERP/Workflow)
  • Znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego
  • Znajomość języków programowania np. Python, zarządzania bazą danych, HTML, CSS

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań odoo
  • Wdrożenia oprogramowania odoo dla małych i średnich firmy (konfiguracja, doradztwo, wyceny czasu pracy)
  • Administracja prowadzonym projektem wdrożeniowym
  • Uzgadnianie rozwiązań z klientem w zakresie wdrażanych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów
  • Tworzenie raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania, zasobów i kosztów, raporty wykonania)
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Komunikacja pomiędzy klientem a deweloperami
  • Testowanie rozwiązań i ich zgodności z opisem funkcjonalnym
  • Kierowanie pracą podległych zespołów, wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania
  • Dbanie o terminowe wdrożenie projektów, zgodnie z umowami zawartymi z klientami
  • Dbanie o wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem

Firma oferuje:

  • Szkolenia z zakresu odoo i wszystkich aplikacji
  • Umowę o pracę lub jeżeli wymagane kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Dostęp do wielu płatnych internetowych baz wiedzy i kursów
  • Międzynarodowe projekty

Miejsce pracy:

- Kędzierzyn-Koźle (woj. Opolskie)

- możliwość pracy zdalnej

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Staż/Praktyka, Kontrakt, Stała

Wynagrodzenie zależnie od stażu pracy i umiejętności. Jesteśmy otwarci na osoby młode chętne do nauki jak również doświadczonych wdrożeniowców.